FAQ

Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Jeżeli nie ma poniżej odpowiedzi na Twoje pytanie napisz do nas śmiało na adres kontakt@stronazatysiac.pl!

Czy opłata za stronę www jest jednorazowa?

Tak, płacisz tylko raz za wykonanie strony www. Beż żadnych abonamentów ani ukrytych opłat. W ramach opłaty otrzymujesz to co jest zawarte w naszym cenniku.

Jakie dodatkowe koszty generuje strona www?

Raz w roku będzie trzeba przedłużyć ważność serwera oraz domeny. W ramach zamówienia wykupujemy dla Ciebie hosting i domenę w thecamels i są one ważne przez rok. Na ten moment koszt rocznego przedłużenia wynosi 110 zł netto rocznie. Zawsze aktualne ceny znajdziesz na stronie hostingodawcy.

Czy hosting i domena należą do mnie?

Tak, serwer i domenę wykupujemy w Twoim imieniu, na Twoje dane podane podczas składania zamówienia. Wszystko jest Twoją własnością.

Czy mogę wprowadzać zmiany na swojej stronie samodzielnie?

Ależ oczywiście! Udzielona licencja zezwala na dowolne modyfikacje strony www na własne potrzeby. Możesz to robić samodzielnie, zlecić nam lub jakiekolwiek innej firmie.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia".
Ustawienia Rozumiem i akceptuję