stronazatysiac.pl

Blog w tematyce biznesu, finansów i pracy.

Biznes

Gotowe zestawy prysznicowe do łazienki – kabina i brodzik

Gotowe zestawy prysznicowe do łazienki – kabina i brodzik

Kabina i brodzik prysznicowy stanowią ważny element domowej łazienki – z tego rozwiązania korzysta niemała część społeczeństwa. Wiele osób przeprowadzając remont w łazience wymienia wannę na bardziej ekonomiczne rozwiązanie, jakim jest prysznic. W czasach, gdy rachunki za zużycie ciepłej wody rosną, każdy stara się znaleźć oszczędności w domowym budżecie. Gotowe zestawy – kabiny prysznicowe z brodzikiem – bardzo ułatwiają remont łazienki. W takim komplecie wszystkie elementy pasują do siebie, dzięki czemu nie przytrafią się nam niemiłe niespodzianki, opóźniające zakończenie prac remontowych. Sprawdźmy, jakie modele kabin i brodzików można kupić na rynku artykułów do wyposażenia łazienek.

Kabina prostokątna – rozmiary dopasowane do potrzeb

Kabina i głęboki brodzik pod prysznic to połączenie, które można zobaczyć w wielu łazienkach, z których korzystają zarówno dorośli, jak i dzieci. Ich popularność to efekt funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania. Głęboki brodzik zapewnia wygodne miejsce na codzienny prysznic, a dodatkowo umożliwia nalanie większej ilości wody. Dzięki temu kabina prysznicowa z brodzikiem sprawdzi się dobrze w przypadku małych dzieci i w mieszkaniu osób starszych. Konstrukcja brodzika do pewnego stopnia zastępuje wannę, pozwalając na bezpieczną kąpiel dziecku zbyt małemu, by samodzielnie brało prysznic. Wartą podkreślenia zaletą tego rozwiązania jest możliwość wyboru spośród wielu modeli i rozmiarów. W zestawie jest dostępna np. kabina prysznicowa prostokątna 80×100 z otwieranymi drzwiami montowanymi na rolkach. Zintegrowana budowa kabiny i brodzika gwarantuje 100 proc. szczelność konstrukcji, zwiększając poziom komfortu podczas korzystania z kabiny i brodzika.

Niski czy wysoki brodzik? Zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę!

Ogromnym plusem kabin prysznicowych w zestawie z brodzikiem jest zaskakująco duża rozpiętość rozmiarów, kształtów i zastosowanych materiałów. Wśród dostępnych modeli na uwagę zasługuje asymetryczna kabina wykonana ze szkła grafitowego zintegrowana z płytkim brodzikiem, a także kabina ze szkła mlecznego z głębokim brodzikiem. Niski i płytki brodzik znakomicie sprawdza się w przypadku osób z utrudnioną motoryką i rozmaitymi problemami zdrowotnymi. Z kolei głęboki brodzik pod prysznic sprawia frajdę maluchom, które mogą się w nim bezpiecznie pluskać (jak w małej wannie). Z bezpiecznego hartowanego szkła są wykonane zestawy półokrągłe i kwadratowe z kabiną przyścienną, usadowione na brodziku w kilku opcjach rozmiarowych.

Dodatkowe akcesoria pod prysznic

Dla wielu z nas kabiny prysznicowe z brodzikiem są wygodniejsze w codziennym użytkowaniu niż wanny. To rozwiązanie pozwala na zamontowanie dodatkowych uchwytów, siedzisk czy innych akcesoriów, które zwiększą komfort podczas mycia się. Drzwi pod prysznic rozsuwane bądź uchylne oraz uchwyty można również dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Gotowe zestawy prysznicowe to propozycja, którą warto wziąć pod uwagę do swojej łazienki.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij