Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś

Kto i kiedy może skorzystać z finansowania podatków w PragmaGO?

Finanse Data publikacji - 19 lipca 2022 Autor - Redakcja stronazatysiac.pl
finansowanie pragmago


Masz chwilowe problemy z płynnością finansową i nie dasz rady opłacić ZUS-u czy podatków (PIT, CIT, VAT)? Regularne spłacanie danin w terminie to obowiązek każdego przedsiębiorcy, dlatego warto znaleźć sposób na to, by nie mieć żadnych zaległości. Jednym z nich jest finansowanie podatków w PragmaGO. Na czym dokładnie polega ta usługa? Kto i kiedy może z niej skorzystać? Przeczytaj artykuł!

Na czym polega finansowanie podatków w PragmaGO?

W uproszczeniu: finansowanie podatków to możliwość rozłożenia należnych danin na raty – pieniądze na podatki i ZUS dostajesz od PragmaGO, a Ty regularnie spłacasz je później w częściach. Dzięki temu zyskujesz odroczony termin płatności i nie płacisz całości jednorazowo, jednak wszystkie zobowiązania względem państwa zostają uregulowane. Dla Ciebie to najlepszy sposób, by uniknąć zaległości, odsetek i kar za opóźnienia, a także zadbać o wiarygodność swojej firmy.

Kwotę możesz rozłożyć na 3-12 dogodnych rat, więc masz sporo czasu, by spłacić pożyczkę. Maksymalna wysokość podatków do spłacenia to 100 tys. złotych. Wszystko załatwisz online – wypełniając jeden prosty wniosek przez internet.

Kto i kiedy korzysta z finansowania podatków? 

Usługa finansowania podatków w PragmaGO jest wykorzystywana przez tych przedsiębiorców, którzy z jakiegoś powodu nie mają w danym momencie wystarczających środków, by opłacić konieczne daniny. Najczęściej problemy wiążą się z przejściowym kryzysem na rynku lub sezonowością, a nierzadko też dużą inwestycją, która niedługo się zwróci. 

Jesteś w takiej sytuacji i zastanawiasz się, jak spłacić VAT, CIT czy PIT lub składki ZUS? Dzięki finansowaniu podatków:

  • unikniesz kar od państwa – bo wszystkie zobowiązania będą spłacone w terminie,
  • zadbasz o wiarygodność swojego przedsiębiorstwa – np. w oczach nowego inwestora,
  • uzyskasz pieniądze bez angażowania banku i wypełniania skomplikowanych wniosków.

Jak uzyskać finansowanie podatków?

Finansowanie podatków w PragmaGO jest dostępne zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek – bez względu na branżę. W jaki sposób skorzystać z tego rozwiązania? To naprawdę łatwe! PragmaGO nie wymaga podpisywania papierowej umowy czy długich formalności, a pieniądze otrzymasz w kilka chwil.

Wystarczy wypełnić wniosek, który znajdziesz na stronie internetowej – jest prosty oraz intuicyjny. Podajesz w nim takie dane jak informacje o firmie czy kwota podatków do zapłacenia. Nie ma znaczenia, z jakiego powodu potrzebujesz wsparcia – uzasadnienie nie jest potrzebne. 

Dodatkowo wskazujesz np. liczbę rat, z których chcesz skorzystać. Na koniec wystarczy weryfikacja tożsamości bezpiecznym przelewem na 1 zł lub przesz Kontomatik. Warunki (w tym całkowity koszt usługi) otrzymasz mailem. Po zaakceptowaniu ich SMS-em przelew od PragmaGO zostanie wykonany na wybrane konto bankowe. 

Chcesz wiedzieć więcej o finansowaniu podatków? Zastanawiasz się, czy to usługa dla Ciebie? Przeczytaj artykuł przygotowany przez PragmaGO: https://pragmago.pl/finansowanie-podatkow/

Redakcja stronazatysiac.pl

Nasz zespół tworzą doświadczeni autorzy, którzy pasjonują się tematami biznesu, pracy, rozwoju osobistego, finansów i marketingu. Dzielimy się z czytelnikami profesjonalną wiedzą i praktycznymi poradami, które wspierają ich w zdobywaniu umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?